Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Closure Type | hook & loop |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | Polyester |
| Brand Name | Mom Susy |
| Gender | baby unisex |
| Age Range | 13-24m, 0-6m, 7-12m |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | Winter |
| Item Type | Casual Shoes |
| Department Name | baby |
| style | baby casual fur fluffy shoes |
Instock
There are no reviews yet.