Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 1 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Butterfly-knot |
| Closure Type | hook & loop |
| Outsole Material | Cow Muscle |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | PU |
| Department Name | baby |
| Brand Name | Tsaujia |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring & Autumn |
| Origin | Mainland China |
| color | white, black, apricot, brown |
| fabric | artificial PU |
| gender | girls |
| style | princess |
Instock
There are no reviews yet.