Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | PROTECT |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | COTTON |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Upper Material | FABRIC |
| Brand Name | Sonkpuel |
| Age Range | 0-1Y |
| Season | Winter |
| Gender | unisex |
| Item Type | First Walkers |
| Department Name | baby |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Suit | Baby Wear, Indoor Toddler |
| Design | Fashion Design |
| Feature 1 | 100% Brand New & High Quality |
| Advantage | Cheap Price |
| Function | Deodorization, Air Permeability |
| Cute shoes | Kawaii Animal Shoes |
| Cartoon socks | Free Shipping |
| Fashion Style | Crib Shoes |
| Age | 11cm12cm13cm, Fit For 0-18 Months Baby |
| Pattern | Newborn baby girl shoes toddler boys shoes |
Instock
There are no reviews yet.