Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size, Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Cross-tied |
| Closure Type | Lace-up |
| Outsole Material | PVC |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | leather |
| Brand Name | MUPLY |
| Origin | Mainland China |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | baby unisex, Baby Boys Baby Girls |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Item Type | First Walkers |
| Specifications | 100% Brand New & High Quality |
| Product Category | PU Crib Shoes |
| Style | Crib Shoes |
| Color | As Picure Shown |
| Size | Fit For 0-18 Months Baby |
| Package | 1 Pair Of Baby Shoes |
Instock
There are no reviews yet.