Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Model Number | Magic Voice Changer Megaphone Toy |
| Features | Battery Operated, Educational, interactive |
| Gender | Unisex |
| Material | RESIN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Certification | none |
| Item Type | Toy Phones |
| Color | Orange/Green/Blue/Pink |
| Product Dimension | 5.12 x 3.94 inch |
| Net Weight | 100g/0.22 lbs |
| Power Supply | 3 x AAA Batteries |
Instock
There are no reviews yet.