Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 5 × 4 cm |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Closure Type | hook & loop |
| Fashion Element | Shallow |
| Outsole Material | PVC |
| Pattern Type | Bordered |
| Upper Material | CANVAS |
| Gender | Baby Girls |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring & Autumn |
| Item Type | Casual Shoes |
| Department Name | baby |
| Product name | Children canvas shoes |
| Size | 13-15.5cm |
| Material | Canvas |
| Colour | Pink Purple Beige |
| Pattern | Bow |
| Product category | Children shoes |
| Suitable for age group | 0-3Years |
| Applicable gender | Baby unisex |
| Dropship | Wholesale |
| Usage1 | Comfortable, breathable |
| Product type | YQY024010804ZUOFILY |
Instock
There are no reviews yet.