Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | FOUR SEASONS |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Department Name | baby |
| Gender | baby unisex |
Instock
There are no reviews yet.