Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.218 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 8 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 12cm, 12.5cm, 13cm, 13.5cm, 14cm, 14.5cm, 15cm, 16cm |
| Outsole Material | PVC |
| Upper Material | Genuine leather |
| Brand Name | Yuandfish |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.