Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Is Electric | No battery |
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China, Shenzhen |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Item Type | Toy Phones |
| Item number | 16 button sound box |
| Product Category | Other toy accessories |
| Processing methods | LOGO OEM |
| Specification | 103cm*62cm*23cm |
| Toy Category | Other toys |
| Has licensable private label | yes |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, AliExpress, independent station, LAZADA |
| Custom processing | yes |
| Packing | normal packaging |
Instock
There are no reviews yet.