Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 7 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | CRYSTAL |
| Closure Type | Lace-up |
| Outsole Material | COTTON |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Brand Name | Dollbling |
| Origin | Mainland China |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | Baby Girls |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Item Type | First Walkers |
| Material | Pearls Ribbon Latex |
| Size | 11cm 12cm 13cm |
| Craft | Handmade |
| Style | Princess |
| Package Include | 1 pair shoes, 1 pacifier |
| Occasion | Gifts photo props Birthday wear |
Instock
There are no reviews yet.