Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Cross-tied |
| Closure Type | hook & loop |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | Viscose |
| Brand Name | AOGT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Department Name | baby |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | baby unisex |
| Color | White, Black |
| NO | DM-037 |
| is_customized | Yes |
| Baby shoes | Breathable Baby Shoes |
| Toddler Shoes | Toddler shoes girls |
| Size | 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25 |
| Style | Baby toddler shoes |
| First Walkers | Kids Shoes First Walkers |
| Sneakers | Baby Sneakers |
Instock
There are no reviews yet.