Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Department Name | baby |
| Brand Name | kuner |
| Item Type | Casual Shoes |
| Age Range | 7-12m, 13-24m |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring & Autumn |
| Origin | Mainland China |
| Gender | baby unisex |
Instock
There are no reviews yet.