Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | T-tied |
| Closure Type | hook & loop |
| Outsole Material | COTTON |
| Pattern Type | Cartoon Animation |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Department Name | baby |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Gender | baby unisex |
| pattern | cartoon |
| color | white, pink, apricot |
| size | 11cm, 12cm, 13cm |
| fabric | cotton |
| function | breathable, anti slip |
| season | spring, autumn |
Instock
There are no reviews yet.