Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Others |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 12cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Outsole Material | COTTON |
| Upper Material | Others |
| Brand Name | MISOWMNJOY |
| Season | all seasons |
| Age Range | 0-1Y |
| Department Name | baby |
| Gender | girls |
| Item Type | sandals |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.