Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.047 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Breathable |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 11cm, 12cm, 13cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Outsole Material | RUBBER |
| Upper Material | Others |
| Season | Summer |
| Age Range | 1-3Y |
| Gender | unisex |
| Item Type | sandals |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Department Name | baby |
| Product category | Toddler shoes |
| pattern | Solid color |
| Upper height | Lower gang |
| Tube height | Low barrel |
| Size | 11CM, 12CM, 13CM |
| Suitable age | 0-18 months |
| Popular elements | Flanging |
| thickness | Thin |
| Vamp material | Net cloth |
| How to dress | Magic stickers |
| Applicable sex | Both men and women |
| Time to market | Summer of 2023 |
| Suitable for the season | Summer, spring, autumn |
| style | Casual |
| The main sales areas | Europe, South America, Southeast Asia, North America, Middle East |
Instock
There are no reviews yet.