Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.193 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 19 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 14cm, 15cm, 16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm |
| Upper Material | PVC |
| Outsole Material | PVC |
| Brand Name | MINISO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Age Range | 4-6Y |
| Gender | baby unisex |
| Item Type | slippers |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.