Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Closure Type | Lace-up |
| Outsole Material | PU |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 13-24m, 7-12m, 0-6m |
| Department Name | baby |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | baby unisex |
Instock
There are no reviews yet.