Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 3 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | hook & loop |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Department Name | baby |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | baby unisex |
| Product name | Children shoes |
| Colour | Black Beige Khaki |
| Size | 14-16.5cm |
| Upper material | Artificial PU |
| Pattern | Star |
| Applicable age | 1-5 Years |
| Dropship | Wholesale |
| Applicable gender | Boys/Girls |
| Usage1 | Breathable and comfortable |
| Product type | YQY024011101ZUOFILY |
Instock
There are no reviews yet.