Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 11cm, 11.5cm, 12cm, 12.5cm, 13cm, 13.5cm, 14cm, 14.5cm, 15cm, 16cm, 17cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Outsole Material | Cow Muscle |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Season | Spring & Autumn |
| Age Range | 1-3Y |
| Department Name | baby |
| Gender | baby unisex |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.