Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.064 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 7 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Cross-tied |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | PU |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m |
| Department Name | baby |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | Baby Girls |
Instock
There are no reviews yet.