Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.051 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12 × 3 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | Lace-up |
| Outsole Material | Cork |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | MUPLY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | baby unisex |
Instock
There are no reviews yet.