Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.052 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12 × 6 cm |
| Outsole Material | COTTON, Cork |
| Brand Name | MUPLY, MUPLY |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Shallow, Print Stars And Print Baby |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | Canvas |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | Baby |
| Season | Four Seasons |
| Suit | Baby Wear, Indoor Toddler |
| age | Little Girls, Little Boys, 0-18 Months Babys |
| Style | Sport Shoes |
| Color | White, Red, Pink, Blue, Green |
| Design | Fashion Patchwork Design |
| gender | Baby Girls, Baby Boys |
| is_customized | Yes |
| Popular Elements | Canvas |
| Package | 1* Pair Shoes |
Instock
There are no reviews yet.