Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 8 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | String Bead |
| Closure Type | Lace-up |
| Outsole Material | COTTON |
| Pattern Type | Bordered |
| Upper Material | Satin |
| Brand Name | Dollbling |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | Baby Girls |
Instock
There are no reviews yet.