Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Flower |
| Closure Type | hook & loop |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | Baby Girls |
| zapatillas | bebes |
| newborn | baby girl |
| shoes for kids girls | zapatos bebe |
| zapatos informales | girls shoes |
| chaussure enfant fille | mary janes |
Instock
There are no reviews yet.