Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.131 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 28 × 10 cm |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Breathable |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 14cm, 15cm, 16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm |
| Heel Type | Flat with |
| Outsole Material | EVA |
| Upper Material | EVA |
| Season | all seasons |
| Age Range | 4-6Y |
| Department Name | baby |
| Gender | unisex |
| Item Type | sandals |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.