Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Whether waterproof | No |
| Upper fixing method | sticking |
| Upper coverage | Above the ankle but not to the knee |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Anti-Slippery |
| Fit | Fits larger than usual. Please check this store's sizing info |
| Fashion Element | PATCH |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | TPR |
| Pattern Type | Geometric, Woven lable, Lace, Cartoon |
| Upper Material | RUBBER |
| Brand Name | Sonkpuel |
| Age Range | 1-3Y |
| Department Name | baby |
| Season | Spring |
| Gender | unisex |
| Item Type | First Walkers |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Suit Foot Length | 11.5-15.5cm |
| Sole | Soft, Anti-slip |
| Sole Material | TPR Rubber |
| Suit Age | 0-3 Years old |
| Number | CYZZ00 |
Instock
There are no reviews yet.