Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 5 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Breathable |
| Whether Plugged | YES |
| Shoes Length | 13cm, 14cm, 15cm, 16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Outsole Material | PVC |
| Upper Material | PVC |
| Department Name | baby |
| Item Type | sandals |
| Age Range | 0-1Y |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Gender | unisex |
| Product name | Baby slippers |
| Size | 13/14/15/16/17/18/19/20/21cm |
| Material | PVC |
| Colour | White, Pink, Yellow, Cyan, Blue, Purple |
| Pattern | Bear, Rabbit, Dinosaur, Chick, Girl |
| Product category | Children shoes |
| Suitable for age group | 1-6 Years |
| Applicable gender | Baby unisex |
| Dropship | Wholesale |
| Usage1 | Comfortable, breathable |
| Product type | YQY023041301ZUOFILY |
Instock
There are no reviews yet.