Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 8 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Closure Type | Lace-up |
| Fashion Element | CRYSTAL |
| Outsole Material | Polyurethane |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | Dollbling |
| Gender | baby unisex |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Season | FOUR SEASONS |
| Item Type | Casual Shoes |
| Department Name | baby |
| Color | red, silver, gold, blue, pink, purple, AB crystal, |
| Accept customized order | yes |
| Occassion | baby shower, 1st birthday, nursery deco, newborn photo, Christening |
| customized Theme | ribbon color, crystal color |
| personalized theme | name, date, Memorial day |
Instock
There are no reviews yet.