Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.091 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 6 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Butterfly-knot |
| Closure Type | elastic band |
| Outsole Material | COTTON |
| Pattern Type | Geometric |
| Upper Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | Baby Girls |
Instock
There are no reviews yet.