Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Upper fixing method | stitching |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 14cm, 15cm, 16cm, 17.5cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Outsole Material | PVC |
| Brand Name | Sonkpuel, Sonkpuel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Season | Winter |
| Age Range | 1-3Y |
| Department Name | baby |
| Gender | baby unisex |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.