Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 10 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Bling |
| Closure Type | hook & loop |
| Outsole Material | COTTON |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | Knitted Fabric |
| Origin | Mainland China |
| CN | Inner Mongoria |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | Baby Girls |
Instock
There are no reviews yet.