Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 8 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | CRYSTAL |
| Closure Type | elastic band |
| Outsole Material | COTTON |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Brand Name | Dollbling |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | Baby Girls |
| occassions | 1st birthday shoot, mom to be, nursery deco, keepsake |
| size | baby size 11, 12, 13cm if you need toddle size contact me |
Instock
There are no reviews yet.