Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Whether Plugged | YES |
| Shoes Length | 10cm |
| Upper Material | PVC |
| Outsole Material | PVC |
| Brand Name | Sanrio |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Season | Summer |
| product brand | sanrio |
| name | Cinnamoroll My Melody |
| Product Category | Silicon Mold Cake Tools |
| style | anime |
| pattern | cartoon |
| function | kitchen accessories |
| festival | Birthday Gift New Year Gift Halloween Gift Christmas Gift |
Instock
There are no reviews yet.