Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Whether Plugged | YES |
| Shoes Length | 10cm |
| Upper Material | CANVAS |
| Outsole Material | Cork |
| Brand Name | MINISO |
| Age Range | 14+ |
| CN | Fujian |
| Season | FOUR SEASONS |
| Origin | Mainland China |
| Gender | baby unisex |
| Product name | Disney |
| color | 304 stainless steel water cup |
| Product Category | Thermos cup |
| liner material | 304 stainless steel |
| thermal insulation performance | 6-12 hours |
| material | Inner 304 Outer 201 |
| applicable scenario | Sports, business, home, car, general purpose, Christmas |
| Shell material | 201 stainless steel |
| style | straight cup |
| capacity | 500ml |
Instock
There are no reviews yet.