Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | AAA Battery |
| Features | SOFT, Educational, Mini |
| Gender | Unisex |
| Material | RESIN, ABS |
| Item Type | Toy Phones |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Certification | CE |
| Size | Fawn-14*7.5cm/5.51*2.95in, Pony-14.5*7cm/5.7*2.75in |
Instock
There are no reviews yet.