Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.112 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 4 cm |
| Style | Preppy Style |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | B049 |
| Pattern Type | Striped |
| Material | COTTON, POLYESTER, SPANDEX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | Children |
| Item Type | sock |
Instock
There are no reviews yet.