Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | Fun Squad Gaming T Shirt |
| Collar | O-Neck |
| Clothing Length | regular |
| Pattern Type | Cartoon |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Style | Active |
| Department Name | Children |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Tops Type | TEES |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | tops |
| CN | Guangdong |
| Age Range1 | 2-6y |
| Age Range2 | 7-12y |
| Gender: | Unisex |
| Material: | 100% cotton |
| for people: | kids/children/toddler/baby/boys/girls/teen/kids |
| Fun Squad | Boys Summer Clothes Kids Cosplay Fun Squad Gaming T-shirt, Kids Cosplay Fun Squad Gaming T-shirt Pullover 100% Cotton Leisure Fas |
Instock
There are no reviews yet.