Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 10 × 3 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | PPY001 |
| Pattern Type | Solid |
| Material | COTTON, POLYESTER, SPANDEX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Department Name | Children |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
| Item Type | sock |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
Instock
There are no reviews yet.