Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.153 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18 × 2 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | Shorts |
| Closure Type | Drawstring |
| Fit Type | regular |
| Waist Type | MID |
| Pattern Type | |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Season | FOUR SEASONS |
| Item Type | shorts |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 12+y |
| Gender | unisex |
| Department Name | Children |
| NRL RUGLY SHORTS | NRL RUGLY SHORTS |
Instock
There are no reviews yet.