Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 2 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | T-shirts |
| Collar | O-Neck |
| Clothing Length | regular |
| Pattern Type | Cartoon |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Material | POLYESTER |
| Style | fashion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | tops |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Department Name | Children |
| Season | Summer |
| Tops Type | TEES |
| Gender | unisex |
| Style 1 | Healthy material |
| Style 2 | Breathable |
| Style 3 | quick dry |
| Style 4 | Mesh cloth |
| Style 5 | 3D Printed |
| Style 6 | Anime |
| Style 7 | Cartoon |
| Style 8 | Wholesale sales |
| Style 9 | Drop shipping |
Instock
There are no reviews yet.