Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.108 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 6 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Collar | O-Neck |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Pattern Type | |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Material | COTTON |
| Style | Streetwear |
| Brand Name | MINISO |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Gender | Boys |
| Item Type | tops |
| Department Name | Children |
| Tops Type | TEES |
| what is gabby wearing | who who sells gabby s dollhouse |
| gabby dollhouse clothing | gabbys dollhouse apparel |
| gabby | gabby s cats |
| pink varsity jacket | Cartoon T-shirt |
| Boy's T-shirt | Doll T-shirt |
| T-shirt for girls | Animated film |
| animation | Cartoon character |
| Game T-shirt | Disney |
| Sanleo | Pink Panther |
| Marvel | Tom and Jerry, Miniso |
| Barbie | teletubbies |
| loopy Little beaver | Adventure clown |
| Sanrio | Kuromi |
Instock
There are no reviews yet.