Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Collar | O-Neck |
| Clothing Length | regular |
| Pattern Type | |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Material | COTTON, POLYESTER, ModaL |
| Style | Active |
| Department Name | Children |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Tops Type | TEES |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Gender | unisex |
| Item Type | tops |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Brand Name | 36 GURONGSHUNI |
| type | baby girl tops |
| type2 | baby boy tops |
| 2yeas old boys clothes | girls clothes |
| y2k girls clothes | boys clothes |
| Age | 3 4 6 8 10 12 years old |
Instock
There are no reviews yet.