Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Collar | O-Neck |
| Size | 100-170cm |
| Sleeve Style | regular |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Pattern Type | Cartoon |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Model Number | kids Clothes |
| Style | Daily |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Department Name | Children |
| Brand Name | MINISO |
| Age Range | 7-13Y |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Gender | unisex |
| CN | Guangdong |
| kids clothes sets | 1-16Y |
| teen girls clothes pants | fashion clothes pants |
Instock
There are no reviews yet.