Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 22 × 2 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | S21078 |
| Collar | O-Neck |
| Clothing Length | regular |
| Pattern Type | Patchwork |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Material | COTTON, SPANDEX |
| Style | "European and American Style |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | tops |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | Children |
| Season | FOUR SEASONS, All seasons |
| Tops Type | TEES |
| Gender | unisex |
| Color | As picture |
| Sleeve length | Short sleeve and Long sleeve |
| Size range | 9M-8T is short sleeves, 10T-14T is long sleeves |
Instock
There are no reviews yet.