Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Form | 1/6 |
| BJD/SD Attribute | Eyeball |
| Mfg Series Number | Lifestyle |
| Warning | 3D Glitter Safety Eyes For Toys Amigurumi |
| Dimensions | 16mm, 18mm, 20mm Safety Eyes For Toys Amigurumi |
| Gender | Unisex |
| Model Number | HT-746 Safety Eyes For Toys Amigurumi |
| Plastic Type | PE |
| Type | Accessories |
| Material | Plastic |
| Item Type | Doll Accessories |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.