Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | F19571 |
| Pattern Type | Solid |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Brand Name | bonkawoo |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Department Name | Children |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | Girls |
| Item Type | sock |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| pattern | Solid color |
| Children's sock material | Combed cotton |
| color | White, purple, black, green, rose, yellow, blue |
| Product category | Children socks |
| size | One size fits all |
| Thickness | medium |
| Suitable for ages | Children (3~8 years old, 100~140cm) |
| Main fabric composition | Cotton |
| Applicable gender | female |
| Category of children's socks | Ordinary socks |
| element | Lovely, candy |
| Children's sock sizes | 3-12 years / 44cm |
| Seasonal | spring and autumn |
| Children's sock function | Breathable, sweat-absorbent |
Instock
There are no reviews yet.