Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Collar | O-Neck |
| Clothing Length | regular |
| Pattern Type | Animal |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Material | COTTON |
| Style | Japan Style |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Item Type | tops |
| Department Name | Children |
| Season | FOUR SEASONS |
| Tops Type | TEES |
| Gender | Boys |
| 3D Printing | Anime Engineering Vehicle |
| Children's T-shirt tops | Colourful street fashion |
| Children 90-150cm in height | Size 100~160 |
| T-shirt Bust | 32~45cm |
| Suitable weight | 20~50Kg |
| T-shirt length | 43~62cm |
| Summer T-shirt | Comfortable and breathable |
Instock
There are no reviews yet.