Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | Kids Long Socks |
| Pattern Type | Solid |
| Material | COTTON |
| Department Name | Children |
| Brand Name | SUNMY VNAIL |
| Item Type | sock |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| CN | Zhejiang |
| Season | FOUR SEASONS |
| Origin | Mainland China |
| Gender | unisex |
| Fit Fits true to size | Take your normal size |
| Feature | Mesh Socks, Breathable Socks |
| Style | Spain kids Socks |
Instock
There are no reviews yet.