Instock
| Weight | 0.071 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 17 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | F27124 |
| Clothing Length | regular |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Brand Name | bonkawoo |
| Age Range | 4-6Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | all seasons |
| Gender | unisex |
| Item Type | tops |
| Department Name | Children |
| Tops Type | TEES |
| pattern | Stripe, solid color |
| Product Category | Children's T-shirt |
| Suitable for height | 80cm, 90cm, 100cm, 110cm, 120cm, 130cm |
| collar | Crew neck |
| Suitable for age groups | Children (3~ 8 years old, 100~ 140cm) |
| Fabric name | Cotton |
| Main fabric composition | Cotton |
| applicable gender | Unisex/Unisex |
| Is the hair/residual thread trimmed? | Obvious parts have been trimmed |
| function | Moisture wicking |
| Fabric process | softening |
| Is it hooded? | not hooded |
| element | Pastoral, cute, trendy, candy |
| sleeve length | long sleeve |
| Suitable for the season | Spring, Autumn |
| real picture | There are models in the real shot. |
| style | Korean version |
Instock
There are no reviews yet.