Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 7 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | Kids Socks |
| Pattern Type | Solid |
| Material | COTTON, POLYESTER, SPANDEX |
| Department Name | Children |
| Item Type | sock |
| CN | Zhejiang |
| Season | FOUR SEASONS |
| Origin | Mainland China |
| Gender | unisex |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
Instock
There are no reviews yet.